Фільми про Управління Проєктами

Вивчаємо теорію і практику цікаво та ефективно!

У світі існує величезна кількість фільмів про Управління Проєктами. Ми періодично проводимо pm.Кінозал, та дивимося художні та документальні фільми, в яких герої втілюють свої проєкти в життя. Перегляд кожного фільму розділений на частини, після кожної з яких відбувається детальне обговорення – як герої ініціювали, планували та реалізовували проєкт; які інструменти й документи використовували; як управляли ризиками та ресурсами; як розв’язувати проблеми та справлялися зі змінами в проєкті; як управляли людьми.

На кадрах кіноплівки ми знаходимо всю класику проєктного управління!

Тривалість сеансу: 3-4 години
Кількість учасників: від 6 до 20 осіб

Наступні сеанси pm.Кінозалу

Нічого не заплановано з 09.06.2023 по 08.12.2023.

Технологія проведення pm.Кінозалу

1. Задовго до pm.Кінозалу

Ми переглядаємо і ретельно відбираємо фільми для розбору на pm.Кінозалі. Всього декілька фільмів на планеті містять практично всі процеси та інструменти проєктного менеджменту. Основна ж маса яскраво показує тільки якусь частину проєктного менеджменту. Тому доводиться перед кожним pm.Кінозалом придумувати нові завдання учасникам і створювати навчальні матеріали. А іноді, для економії часу учасників, доводиться обрізати відеоряд фільму, але робити це так, щоб не загубилася основна ідея і не рвалася послідовність розповіді.

2. Під час pm.Кінозалу

Ясна річ, спочатку ми знайомимося і ділимося на команди (по 3-6 осіб). Ведучий коротко розповідає про pm.Кінозал та про фільм, який збираємося подивитися.

Далі відбувається формулювання завдання, видання інструкцій і матеріалів командам. У деяких випадках, ведучий коротко розповідає про той розділ методології проєктного менеджменту, який будемо розглядати й розбирати під час перегляду фільму.

Потім дивимося фільм, розділений на логічні епізоди (тривалістю від 15 до 25 хв). У кожній команді є учасники, які ведуть хронометраж, виявляють ролі, складають план проєкту і фіксують все, що пов’язано з проєктним менеджментом. Після кожного епізоду відбувається обговорення в командах технологій, інструментів, ролей, документів і процесів проєктного менеджменту, а також мікродоповідь про проміжні результати виконання завдання, які ведучий фіксує на фліпчаті.

Після закінчення перегляду, в командах відбувається фінальний розбір і підсумовування всього розбору фільму. Після чого команди презентують результати своїх досліджень і виконаного завдання. Для деяких pm.Кінозалів можуть влаштовуватися змагання між командами.

В кінці підводимо уроки досвіду переглянутого проєкту і загальний висновок pm.Кінозалу. Учасники дають свої відгуки (зворотний зв’язок) і отримують сертифікати, в яких вказуються 3-4 контактних години формального навчання з управління проєктами від провайдера навчання типу D «Training companies or consultants (e.g., training schools)», які вони можуть зарахувати при сертифікації з управління проєктами.

На цьому – прощаємося.

3. Після pm.Кінозалу

Після pm.Кінозалу ми робимо свій «розбір польотів». Всі напрацювання та ідеї команд перетворюються в розгорнуті описи фільмів з точки зору проєктного менеджменту, які ми публікуємо тут: pmdoc.ua/ru/tag/pmkinozal

Ви можете періодично видруковувати наші «розбори» і самостійно (або з друзями, колегами) переглядати ці класні фільми, при цьому:

  1. Отримуючи природну естетичну насолоду від перегляду.
  2. Проводячи повторний аналіз кінострічки з точки зору управління проєктами.
  3. Роблячи висновки та покращуючи власні знання і навички, навчаючись на досвіді героїв фільму.

Знання та навички після pm.Кінозалу

Складно передбачити, які саме знання і навички придбають учасники pm.Кінозалу після перегляду того чи іншого фільму, оскільки всі фільми різні. Але досвід показав, що психологічна залученість учасників в процес управління проєктами, показаний у фільмах набагато вище, ніж на звичайних тренінгах. Люди співпереживають героям фільмів і, через це, краще знаходять, що герої зробили правильно у своїх проєктах, а в чому помилилися.

Отримані таким чином знання, легко спливають в пам’яті, коли ми стикаємося зі схожими ситуаціями в наших реальних проєктах на роботі та в житті.

Чекаємо Вас в pm.Кінозалі!

Для замовлення тренінгу та отримання додаткових консультацій з навчання заходьте до розділу КОНТАКТИPMDoc.ua/Contacts

Для кастомізації тренінгу та отримання детальної інформації щодо змісту звертайтеся безпосередньо до інструктора Анатолія Савіна:
Телефон: +380 (67) 744-4615
Ел.пошта: anatoly@savin.pm
Skype: anatolysavin