Команда PMDoc проводить комплексний аудит проєктного управління, що включає:

1. Аудит Офісу Управління Проєктами

Якщо Ви берете участь в управлінні проєктами, можливо, Ви чули про «зрілість ОУП». «Зрілий» офіс управління проєктами (ОУП, PMO) є результатом багаторічного перегляду шаблонів та процесів, тестування та налаштування. Як правило, зрілий ОУП перетворився з простого сховища процесу на драйвер процесу, пов’язаний зі стратегією підприємства і допомагає узгодити процеси з цією стратегією.

Аудит проєктного управління - Аудит Офісу Управління Проєктами«Дозрівання» ОУП – це процес переходу ОУП через етапи від акценту на операційній ефективності до фокусування на стратегічній узгодженості. Зрілий ОУП не просто слідує вказівкам керівництва та описує свої процеси прийняття рішень. Зрілий ОУП сприяє прийняттю якісних рішень, постійно оцінюючи результати рішень та підтримуючи їх відповідно до стандартів, які регулярно переглядаються та покращуються. Зрілий ОУП забезпечує якість, послідовність та точність.

ОУП стає зрілим за рахунок поліпшення поточного репозиторію шаблонів, навчання, засвоєних уроків та передових практик.

Докладніше >>>

2. Аудит персоналу проєктів

Якщо навички Ваших співробітників у сфері управління проєктами є ключовими чинниками успішності Вашого бізнесу, то важливо провести тестування Ваших людей з базових знань УП. Складання тестів для нормальних, грамотних, практикуючих фахівців займає від 40 до 60 хвилин і дає корисний «струс» (якщо хтось раптом застоявся). У будь-якому випадку – Ви отримаєте приріст у швидкості та якості їх роботи.

Аудит проєктного управління - Аудит персоналу проектівДля проведення тестування використовується “Карта Знань” – унікальний інструмент, розроблений Анатолієм Савіним. Відповідно до вимог сертифікації PMI PMP (Project Management Professional), знання проєктного менеджера поділені на 3 домени, 5 груп процесів та 10 областей знань.

Учасники тестування, проходячи пробні іспити, відповідають на запитання правильно чи помилково. Усі відповіді зберігаються у системі тестування. Оскільки кожне питання обов’язково відноситься до одного або кількох доменів управління проєктами, груп процесів та/або областей знань, то вимальовується загальна картина («Карта Знань»), які саме теми учаснику тестування рекомендується підтягувати.

Докладніше >>>

3.  Аудит проєктів

Аудит проєкту – це формальний огляд проєкту, призначений для оцінки рівня дотримання стандартів управління проєктами. Аудит проєкту встановлює, що управління проєктом відповідає стандартам, оцінюючи, чи воно відповідає політиці, процесам і процедурам організації. Аудит виявляє прогалини з метою внесення необхідних поліпшень.

Аудит проєктного управління - Аудит проєктівЯкщо проєкту не вдається успішно пройти аудит, це не обов’язково означає, що керівник проєкту чи команда винні. Можливо, стандарти управління проєктами недостатньо масштабовані та адаптовані до потреб проєкту чи організації? Може бути причина, яка призвела до негативного результату – це нестача навчання чи взаємодії? По суті, аудит проєктів рідко буває позитивним і часто викликає суперечки та незгоду учасників, але при правильному проведенні аудит надає безпрецедентні можливості для отримання уроків з помилок та виявлених важливих проблем, які неминуче призведуть до провалу проєкту.

Докладніше >>>