Воркшоп “Підбивання підсумків проєкту та рекомендації для майбутніх проєктів”

  • Виявлення успішних елементів проєкту
  • Що можна поліпшити?
  • Що потрібно додати в майбутні проєкти?
  • Що змінити в системі управління проєктами?

Всі проєкти формують нові знання. Підведення підсумків проєкту дозволяє команді отримати знання про своє процесі управління проєктами, вдосконалити і адаптувати його. Воркшоп допомагає команді враховувати досвід попередньої роботи над проєктом і всього процесу в минулому. Воркшоп призначено для розгляду якісних (сприйняття людей) і кількісних (вимірювання) даних з подальшим використанням цих даних для з’ясування основних причин, розробки переліку заходів по поліпшень і планів дій.

Ключові вигоди даного воркшопу полягають у тому, що раніше набуті знання організації використовуються в цілях отримання або поліпшення результатів проєкту, а знання, отримані при реалізації поточного проєкту, залишаються доступними для забезпечення операційної діяльності організації і майбутніх проєктів.

Тривалість воркшопу: від 6 до 8 годин (в залежності від масштабу завершеного проєкту Замовника).
Ведучий: Анатолій Савін, PfMP

Як проходить воркшоп “w.Lessons”

Учасники воркшопу розглянуть плани управління проєктом та інші документи з метою переконатися, що всі роботи по проєкту завершені і як проєкт досяг своїх цілей. В ході воркшопу, під керівництвом інструктора, команда виконає наступні завдання:

  1. Аналіз документів. Оцінка наявної документації з метою визначення засвоєних уроків і здійснення обміну знаннями для використання в майбутніх проєктах і вдосконалення процесів управління проєктами.
  2. Регресійний аналіз. Дослідження взаємозалежності між різними змінними проєкту, які впливали на його кінцеві результати, з метою вдосконалення роботи по проєктам в майбутньому.
  3. Аналіз тенденцій. Оцінка успішного або неуспішного використання в організації методик та інструментів для впровадження змін в майбутніх проєктів.
  4. Аналіз відхилень. Удосконалення метрик організації шляхом порівняння планових показників з кінцевим результатом.

Результати воркшопу “w.Lessons”

  1. Досвід проведення ретроспективного наради і фіксації засвоєних уроків.
  2. Методика і правила проведення таких нарад.
  3. Шаблони напрацювань проєкту (графіки, бюджет, кодування робіт, звітність, ресурси).
  4. Засвоєні уроки (знання, отримані в ході виконання проєкту, які показують, як реагували на події проєкту або яким чином на них слід реагувати в майбутньому, з метою вдосконалення майбутнього виконання проєктів і запобігання повторних помилок).
  5. Зміна системи управління проєктами з урахуванням отриманих рекомендацій.

0 відповіді

Залишити відповідь

Бажаєте приєднатись до дискусії?
Не соромтеся робити внески!

Leave a Reply