Всі рисунки ISO 21511 “WBS” відтепер українською

ДСТУ ISO 21511 “Ієрархічні структури робіт для управління проєктами та програмами” містить найбільшу кількість рисунків серед всієї родини стандартів ISO 21500. В нас довго не доходили руки сісти та перекласти українською всі ці набутки кращих традиції проєктного менеджменту.

Хто вже планує вивчати майбутній ДСТУ ISO 21502:2022 (ISO 21502:2020, IDT)?

Ми створили таблицю взаємозв’язку практик ДСТУ ISO 21502:2022, яка ілюструє зв’язки між практиками інтегрованого управління проєктами та практиками управління для проєкту.

Шаблон “Розклад віх” (Milestone Schedule)

Опубліковано восьмий шаблон з пакету шаблонів ЗСУП.Комплект.v7 – Розклад віх (Milestone Schedule) – тип розкладу, в якому представлено віхи з запланованими датами.

Шаблон “Короткий опис проєкту” (Project Brief)

Опубліковано сьомий шаблон з пакету шаблонів ЗСУП.Комплект.v7 - Короткий опис проєкту (Project Brief) - загальний огляд цілей, доробків та процесів проєкту.

Безкоштовний PMBOK українською

Відтепер кожен учасник професійної спільноти проєктних менеджерів України може користуватися головним стандартом PMI безкоштовно. На сайті PMI Ukraine оприлюднено PMBOK#7 українською мовою, скачати який можна за посиланням PMIUkraine.org/PMBOK7

Повідомлення про розроблення національних стандартів ДСТУ серії 21500

28 липня на сайті ДП "УкрНДНЦ" були опубліковані повідомлення про розроблення національних стандартів ДСТУ серії 21500. Це всі 8 існуючих стандартів ISO з управління проєктами, програмами та портфелями...

Шаблон “Журнал змін” (Change Log)

Опубліковано 6-й шаблон з пакету шаблонів ЗСУП - Журнал змін, докладний список змін, отриманих упродовж проєкту, та їх поточний статус. У складі є Запит на зміну, формальна пропозиція внести зміни до...
Схема взаємозв’язку шаблонів ЗСУП.Комплект v7.0

Схема взаємозв’язку шаблонів ЗСУП.Комплект

Створили схему взаємозв’язку шаблонів 7-го ЗСУП.Комплекту з типами артефактів та сферами виконання PMBOK. Схема вже знайома багатьом з вас ще по 6-му ЗСУП. Цю схему можна також завантажити у форматі PDF та Excel.

Шаблон “Список операцій” (Activity List)

Опубліковано 5-й шаблон з нового пакету шаблонів ЗСУП - Список операцій, задокументовану таблицю запланованих операцій, для яких відображено опис та ідентифікатор операції, а також достатньо детальний обсяг опису роботи.

Шаблон “Реєстр стейкхолдерів” (Stakeholder Register)

Опубліковано четвертий шаблон з нового пакету шаблонів ЗСУП.Комплект.v7 - Реєстр стейкхолдерів, який містить інформацію про стейкхолдерів проєкту, включно з оцінкою та класифікацією стейкхолдерів проєкту.

Шаблон “Журнал обставин” (Issue Log)

Опубліковано третій шаблон з нового пакету шаблонів ЗСУП.Комплект.v7 - Журнал обставин (Issue Log), документ проєкту, де записують та відстежують інформацію про обставини.

Шаблон “Опис бачення проєкту” (Project Vision Statement)

Опубліковано другий шаблон з нового пакету шаблонів ЗСУП.Комплект.v7 - Опис бачення проєкту, стислий узагальнений опис проєкту, який викладає мету та надихає команду зробити свій внесок у проєкт.