Шаблон “Канва бізнес-моделі” (Business model canvas)

Опубліковано перший шаблон з нового пакету шаблонів ЗСУП.Комплект - Канва бізнес-моделі, який є односторінковим, візуальним резюме, що описує ціннісну пропозицію, інфраструктуру, замовників та фінанси.

Магазин PMDoc переведено на Євро

У зв'язку з отриманням Україною статусу Кандидата в ЕС, ми переводимо магазин PMDoc на Євро. Це допоможе нашої команді зосередитись на ринку ЕС, розробляти англомовний контент, перекладати сайт мовами ЕС, пропонувати послуги європейським користувачам. Далі буде!

Аудит проєкту

Аудит проєкту – це формальний огляд проєкту, призначений для оцінки рівня дотримання стандартів управління проєктами. Аудит проєкту встановлює, що управління проєктом відповідає стандартам, оцінюючи, чи воно відповідає політиці, процесам і процедурам організації. Аудит виявляє прогалини з метою внесення необхідних поліпшень.

Інтерактивний стандарт ISO 21508 “Управління здобутою цінністю”

ISO21508 “Управління здобутою цінністю” теж зробили інтерактивним, клікабельним. Цікаво, що більшість проєктних команд використовує цей метод (EVM) несвідомо. Простий приклад: Звичайні burn-down та burn-up діаграми – це нащадки S-кривих з EVM.

Інтерактивний стандарт ISO 21505 “Настанови щодо врядування”

Зробили ще один інтерактивний, клікабельний…